Kontakt

På denne side kan du finde kontaktoplysninger på bestyrelsen, udvalg, grupper og klubber. Hvis du opdager en kontaktoplysning mangler eller er forkert, må du meget gerne give redaktionen et praj.

Bestyrelsen

Mail: bestyrelsen@gbakken.dk

Telefon: 31 98 08 58

Udvalg

Grønt udvalg

GAB Kontaktperson

groentudvalg@gbakken.dk

Anette Pedersen 

Legepladsudvalg

GAB Kontaktperson

legepladsudvalg@gbakken.dk

Thomas Rasmussen

Lysudvalg

GAB Kontaktperson

lysvalg@gbakken.dk

Karsten Ankerdal

Husdyrudvalg

GAB Kontaktperson

husdyrudvalg@gbakken.dk

Heidi Nielsen

Kunstudvalg

GAB Kontaktperson

kunstudvalg@gbakken.dk

Thomas Rasmussen

Trafikudvalg

GAB Kontaktperson

trafikudvalg@gbakken.dk

Lysette Kofoed

Agendagruppen

GAB Kontaktperson

agendagruppen@gbakken.dk

Lysette Kofoed

IT udvalg

GAB Kontaktperson

itudvalg@gbakken.dk

Zahir Bashir

Økonomi udvalg

GAB Kontaktperson

bestyrelsen@gbakken.dk

Thomas Rasmussen

HPU

GAB Kontaktperson

hpu@gbakken.dk

Maria Ottesen 

 

 

 

 

Grupper & Klubber

Beboerhusgruppen Dorte Brink
tlf. 28 91 82 27
Galgebakkeposten Jytte Jørgensen
galgebakkeposten@hotmail.com
Tlf. 30 13 49 76
Genbrugsgården – Øster 7-10 genbrugsgaarden@galgebakken.dk
Tøjcaféen – Sten 2-26 Maj-Britt
maj-britlykke@live.dk
tlf. 51 91 12 62

 

Cafe-gruppen Maiken Refby – 60 76 75 54
Angelika Gutschlag – 69 80 66 42
Korret Kristian Olsen – 28 36 50 81
Pensionist klub – Torv 2-14 Henrik Nordfalk – 43 64 14 51
Petanque klubben Steffen Stripp – 23 29 69 28
Systuen Bente – 88 32 04 04
Udstillings gruppen Margit Kristensen Klok – 21 28 93 03
Hanne Skov – 27 29 13 99
   
   
   

Øvrige klubber og aktiviteter kan kontaktes gennem Galgebakkens aktivitetsmedarbejder på tlf. 43 64 70 75 eller mail: udlaan@gbakken.dk.