Kontakt

På denne side kan du finde kontaktoplysninger på bestyrelsen, udvalg, grupper og klubber. Hvis du opdager en kontaktoplysning mangler eller er forkert, må du meget gerne give redaktionen et praj.

Via de nedenstående mailadresser eller telefonnumre kan du komme direkte i kontakt med de forskellige udvalg, grupper og klubber. 

Bestyrelsen

Mail: bestyrelsen@gbakken.dk

Udvalg

Grønt udvalg

Kontaktperson

groentudvalg@gbakken.dk

 

Legepladsudvalg

Kontaktperson

legepladsudvalg@gbakken.dk

 

Lysudvalg

Kontaktperson

lysvalg@gbakken.dk

 

Husdyrudvalg

Kontaktperson

husdyrudvalg@gbakken.dk

 

Kunstudvalg

Kontaktperson

kunstudvalg@gbakken.dk

 

Trafikudvalg

Kontaktperson

trafikudvalg@gbakken.dk

 

Agendagruppen

Kontaktperson

agendagruppen@gbakken.dk

 

IT udvalg

Kontaktperson

itudvalg@gbakken.dk

 

Økonomi udvalg

Kontaktperson

bestyrelsen@gbakken.dk

 

HPU

Kontaktperson

hpu@gbakken.dk

 

   
   

Grupper & Klubber

Beboerhusgruppen Dorte Brink
tlf. 28 91 82 27
Galgebakkeposten galgebakkeposten@hotmail.com

 

Genbrugsgården – Øster 7-10 genbrugsgaarden@galgebakken.dk
Tøjcaféen – Sten 2-26 Maj-Britt
maj-britlykke@live.dk
tlf. 51 91 12 62

 

Cafe-gruppen Maiken Refby – 60 76 75 54
Angelika Gutschlag – 69 80 66 42
Koret Kristian Olsen – 28 36 50 81
Pensionist klub – Torv 2-14 Henrik Nordfalk – 43 64 14 51
Petanque klubben Steffen Stripp – 23 29 69 28
Systuen Bente – 88 32 04 04
Udstillings gruppen Margit Kristensen Klok – 21 28 93 03
Hanne Skov – 27 29 13 99
   
   
   

Øvrige klubber og aktiviteter kan kontaktes gennem Galgebakkens aktivitetsmedarbejder på tlf. 43 64 70 75 eller mail: udlaan@gbakken.dk.