Kontakt

På denne side kan du finde kontaktoplysninger på bestyrelsen, udvalg, grupper og klubber. Hvis du opdager en kontaktoplysning mangler eller er forkert, må du meget gerne give redaktionen et praj.

Bestyrelsen

Mail: bestyrelsen@gbakken.dk

Telefon: 31 98 08 58

Udvalg

Grønt udvalg groentudvalg@galgebakken.dk
Legepladsudvalg legepladsudvalg@galgebakken.dk
Lysudvalg lysvalg@galgebakken.dk
Husdyrudvalg husdyrudvalg@galgebakken.dk
Ungeudvalg ungeudvalg@galgebakken.dk
Trafikudvalg trafikudvalg@galgebakken.dk
Agendagruppen agendagruppen@galgebakken.dk
IT udvalg itudvalg@galgebakken.dk
Økonomi udvalg økonomi@galgebakken.dk
HPU
Kunstudvalg kunstudvalg@galgebakken.dk
Kommunikationsudvalg

Grupper

Genbrugsgruppen genbrugsgaarden@galgebakken.dk
Tøjbytteboden
Agendagruppen

Klubber

Cafe-gruppen Maiken Refby – 60 76 75 54
Bakkens Kor Jette Rank – 22 85 74 60
Pensionistklubben Angelika Gutschlag – 69 80 66 42
Petanque klubben Steffen Stripp – 23 29 69 28
Systuen Bente – 88 32 04 04
Udstillings gruppen Margit Kristensen Klok – 21 28 93 03