Kontakt

På denne side kan du finde kontaktoplysninger på bestyrelsen, udvalg, grupper og klubber. Hvis du opdager en kontaktoplysning mangler eller er forkert, må du meget gerne give redaktionen et praj.

Bestyrelsen

Mail: bestyrelsen@gbakken.dk

Telefon: 31 98 08 58

Udvalg

Grønt udvalg groentudvalg@galgebakken.dk
Legepladsudvalg legepladsudvalg@galgebakken.dk
Lysudvalg lysvalg@galgebakken.dk
Husdyrudvalg husdyrudvalg@galgebakken.dk
Ungeudvalg ungeudvalg@galgebakken.dk
Trafikudvalg trafikudvalg@galgebakken.dk
Agendagruppen agendagruppen@gbakken.dk
IT udvalg itudvalg@galgebakken.dk
Økonomi udvalg bestyrelsen@gbakken.dk
HPU bestyrelsen@gbakken.dk
Kunstudvalg kunstudvalg@galgebakken.dk
Kommunikationsudvalg bestyrelsen@gbakken.dk

Grupper

Beboerhusgruppen Dorte Brink
tlf. 28 91 82 27
Galgebakkeposten Jytte Jørgensen
galgebakkeposten@hotmail.com
Tlf. 30 13 49 76
Genbrugsgården – Øster 7-10 genbrugsgaarden@galgebakken.dk
Tøjcaféen – Sten 2-26 Maj-Britt
maj-britlykke@live.dk
tlf. 51 91 12 62

Klubber

Cafe-gruppen Maiken Refby – 60 76 75 54
Angelika Gutschlag – 69 80 66 42
Korret Kristian Olsen – 28 36 50 81
Pensionist klub – Torv 2-14 Henrik Nordfalk – 43 64 14 51
Petanque klubben Steffen Stripp – 23 29 69 28
Systuen Bente – 88 32 04 04
Udstillings gruppen Margit Kristensen Klok – 21 28 93 03
Hanne Skov – 27 29 13 99

Øvrige klubber og aktiviteter kan kontaktes gennem Galgebakkens aktivitetsmedarbejder på tlf. 43 64 70 75 eller mail: udlaan@gbakken.dk.